KONSULTAVIMAS
LANKSTŪS PLANAI
DEMONSTRACIJA

Džiaukitės savo darbu

Mokykla, kurioje verda gyvenimas! Pasinerkite į jį ir leiskite VERITUS tapti Jūsų dešiniąja ranka. Čia rasite viską, ko reikia – nuo naujausių pažymių ar žinučių, iki daugialypių funkcijų, kaip greitai ir tvarkingai administruoti mokymosi procesą.

P1_3 1

Mokytojams

Paprasta ir patogu

Patogus pasiekimų žymėjimas, išsami pagalba, skaičiuojant pusmečių ar metinius įvertinimus.

Lankomumo žymėjimas

Individualus mokinių lankomumo žymėjimas, duomenų analizė ir ataskaitų kūrimas.

Elgesio vertinimas

Galimybė stebėti ir vertinti mokinių elgesį pagal iš anksto administracijos paruoštas taisykles.

Žinutės ir pastabos

Galimybė kurti ir siųsti tėvams, mokiniams ar kolegoms žinutes, rašyti pastabas apie mokinio elgesį bei pasiekimus.

Apmokymai

Specialiai mokytojams skirti mokymai, kaip naudotis programa, suteikiamas naudojimo vadovas.

Mokiniams

Pažymiai ir įvertinimai

Aiškus įvertinimų pateikimas, vidurkiai, pažangos kreivės ir jokios reklamos!

Informacija iš mokytojų ir administracijos

Namų darbų kalendorius, individualios pastabos ir kiti pranešimai – kad nereikėtų gaudyti gandų 🙂

Individualūs tvarkaraščiai

Kiekvienam mokiniui sudaromas individualus pamokų tvarkaraštis pagal jo užimtumą ir pasirinkimus.

Nuotolinė prieiga

Galimybė prisijungti ir tikrinti pažymius ar namų darbų užduotis bet kur ir bet kada.

Mobilioji programėlė

Itin patogi peržiūra iš mobiliųjų įrenginių, savalaikiai priminimai apie namų darbus.
mokiniams13

Skristi galima ir be motoro – bet nepavyks be žinių ir išmanymo.

Wilbur Wright, vienas iš pirmojo lėktuvo išradėjų

admin1

Administracijai

Automatiniai tvarkaraščiai

Išmani pagalba kuriant tvarkaraščius, atsižvelgiant į individualius mokinių ar mokytojų reikalavimus bei taisykles.

Vartotojų kontrolė

Galite patogiai tvarkyti sistemos vartotojų privilegijas, apriboti ar paskirti papildomas funkcijas.

Elgesio stebėsena

Elgesio normų mokykloje nustatymas, išsami mokinių elgesio ir jo tendencijų analizė, automatizuota normų stebėsena.

Mažesnių sistemų kūrimas

Atskirų administracinių ar pamokų grupių kūrimas, mokymosi laiko ir semestrų keitimas.

Ataskaitų kūrimas

Elgesio, lankomumo ar pasiekimų duomenų sisteminimas, analizė ir jų ataskaitų kūrimas.

Išskirtinis lankstumas

VERITUS nėra statiška sistema, prie kurios vartotojai turi taikytis. Atvirkščiai – tai sistema taikosi prie vartotojų. VERITUS naudoja itin įvairių profilių ugdymo įstaigos – nuo darželių iki profesinių mokyklų suaugusiems, nuo bendrojo lavinimo iki specifinių meno mokyklų. Mielai konsultuojame, kad galėtume mokykloms suteikti tinkamiausią sprendimą.
admin00
Apie VERITUS

Integracija, paremta naujausiomis technologijomis

VERITUS – kur kas daugiau, nei tik elektroninis dienynas. Ji gali tapti visos mokyklos informacine sistema, sujungta su bibliotekos, mokinio pažymėjimo ar praėjimo kontrolės kortelėmis ir kitomis tarnybomis. Taip yra todėl, kad VERITUS grįsta pažangiausiomis technologijomis, diegiamomis į praktinius sprendimus.

Praktiniai mokymai

Nors įvairių mokyklų bendruomenės nesunkiai įvaldo VERITUS, mes esame paruošę praktinius mokymus mokytojams ar administracijai (Jūsų pageidavimu – ir mokiniams). Jų metu aiškiai ir suprantamai išdėstoma VERITUS struktūra, apmokoma, kaip naudotis tam tikromis funkcijomis ir pan. Jūsų pageidavimu galime atvykti į Jūsų švietimo įstaigą.

veritus_mokymai2

Junkitės į VERITUS bendruomenę

VERITUS jau naudojasi daugiau, kaip 50 mokyklų visoje Lietuvoje, tarp jų ir pažangumu garsėjančios Vilniaus ir Kauno jėzuitų gimnazijos, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla ir daugelis kitų. Prie šių mokyklų kviečiame prisijungti ir Jus!
Nemokamai pristatysime VERITUS, susipažindinsime su gausiomis funkcijomis ir praktinio pritaikymo galimybėmis. Mielai Jus pakonsultuosime Jums rūpimais klausimais.

Išbandykite nemokamai

Nevarkite su daugeliu ribotų programėlių, kai galite patogiai tvarkytis vienoje integruotoje, lanksčioje sistemoje. Kaip tai atrodo, kviečiame išbandyti jau šiandien.

Rinkitės ekonomišką sprendimą