KONSULTAVIMAS
LANKSTŪS PLANAI
DEMONSTRACIJA

D.U.K.

Naudojimas

  • Visiems naudotojams prisijungimo vardai ir pradiniai slaptažodžiai suteikiami mokykloje (auklėtojų ar kitų įgaliotų asmenų). Kiekviena mokykla turi tik jai skirtą adresą, kuriuo prie Veritus dienyno gali prisijungti mokiniai ir jų tėveliai. Šis adresas paprastai pateikiamas mokyklos svetainėje. Paspaudus Veritus dienyno nuorodą mokyklos svetainėje būsite nukreipti į Jums skirtą prisijungimo langą. Įrašykite mokykloje Jums suteiktą prisijungimo vardą bei slaptažodį ir galite pradėti naudotis Veritus programa.

  • Pradiniame prisijungimo lange Spauskite “Pamiršau slaptažodį”, atsakykite į klausimus. Jei sistemoje yra teisingai įrašytas Jūsų e-pašto adresas, prisijungimo nuoroda bus išsiųsta į e-pašto dėžutę. Kitu atveju kreipkitės į atsakingus asmenis mokykloje (klasės auklėtoją, dienyno administratorių ar pan.).

  • VERITUS naudojimosi vadovai paruošti išskirtinai sistemos klientams. Vadinasi, jį gauti galite savo mokykloje iš administracijos ar kitų atsakingų asmenų, kurie prižiūri VERITUS sistemos valdymą.

Palaikymas

  • Tai yra techninis užtikrinimas, kad galėtumėte naudotis numatytomis VERITUS funkcijomis ir galimybėmis pagal Jums suteiktas privilegijas.

  • VERITUS sistema yra nuolat vystoma, atnaujinimai diegiami siekiant suteikti dar daugiau patogumo ir vertės naudotojams. Atnaujinimai diegiami automatizuotai, keletą kartų per metus.

Įdiegimas

  • Sistemos naudojimo kaina priklauso nuo mokinių skaičiaus, todėl gali būti tikslinama kiekvienais metais.