Pagrindinis Naujienos Kitos BFT Veritus tapo oficialiu socialinio projekto “Tu-ne vienas!” rėmėju
BFT Veritus tapo oficialiu socialinio projekto “Tu-ne vienas!” rėmėju
Tu - ne vienas! - tai socialinis projektas, kurio tikslas - padėti žmonėms psichologiniais klausimais.  Reaguojant į vis didesnes psichologinių problemų apraiškas, jauni profesionalai iš Lietuvos, Vokietijos ir Danijos susibūrė tam, kad sukurtų internetinę erdvę, kurioje kiekvienas rastų reikalingą psichologinę ir emocinę pagalbą.

Kviečiame jau dabar apsilankyti projekto svetainėje adresu www.tunevienas.lt bei pasidalinti žinia apie šį projektą savo aplinkoje. Tikimės, kad Tu - ne vienas! padės pasijausti tvirčiau ne tik moksleiviams, bet taip pat bus naudingas ir jų tėveliams bei mokyklų darbuotojams.

Veritus komanda, suprasdama projektu sprendžiamos problemos aktualumą, noriai prisideda prie socialinio projekto įgyvendinimo.

Tu - ne vienas!

Bendruomenė