Pagrindinis Kas yra Veritus?
Kas yra Veritus?

 

Naujos kartos informacinė mokyklos sistema Veritus – tai praktinis sprendimas mokykloms. Veritus apima:

  • Elektroninį dienyną
  • Mokytojo programą ir
  • Administracijos programą.

Veritus – tai pirmoji informacinė mokyklos sistema, pritaikoma visų profilių ugdymo ir švietimo įstaigoms.

 

Lyderiaujančios Lietuvoje jėzuitų gimnazijos ir UAB Baifoteka sumanė sukurti produktą, kuris toli pralenktų šiuo metu Lietuvoje naudojamus elektroninius dienynus ir pažymių knygeles. Sujungę savo  patirtį ir pasitelkę naujausius sutapdintos inžinerijos valdymo metodus, partneriai įgyvendino šį sumanymą.

 

Praktiškai išbandytas ir atskleidęs savo privalumus geriausiose Lietuvos mokyklose Veritus sprendimas ženkliai palengvina mokyklos administravimo darbus, padidina mokymo proceso lankstumą ir saugumą. Sistemos nepriklausomumas nuo mokyklos naudojamų kompiuterių išteklių užtikrina Veritus prieinamumą įvairiausioms ugdymo įstaigoms.


Sužinokite apie Veritus daugiau ->>

 

 

Bendruomenė

Dalintis