Pagrindinis Naujienos
Naujienos
Patogu, saugu, ekonomiška

Veritus - tai informacinė sistema, skirta mokykloms, norinčioms savo veiklą organizuoti lengvai, patogiai ir visapusiškai. Naudojant šią informacinę sistemą galėsite paprasčiau ir patogiau pildyti elektroninį dienyną, organizuoti mokytojų ir visos mokyklos darbą.

Pasirinkite "Veritus" ir suteiksite džiaugsmo visiems mokyklos nariams. "Veritus" sistemoje lengvai sudarysite net ir individualius pamokų ir kontrolinių darbų tvarkaraščius. Jums tereikės tik panorėti, paspausti kelis mygtukus ir jau turėsite Jums reikiamą ataskaitą. Su "Veritus" sistema bus patogu  išsiųsti pranešimus savo darbuotojams, mokiniams ir jų tėvams. Paprastai galėsite žymėti mokyklos įvykius, įvairių užsiėmimų veiklas ir moksleivių pasiekimus skirtingais laikotarpiais (trimestrais, semestrais, metais). Greitai surasite Jums reikiamą informaciją apie mokinius, jų rezultatus ir netgi elgesį.

Jau dabar galite tai išbandyti! <<Spausti, norint išbandyti "Veritus">>

 
Kas yra Veritus?

 

Naujos kartos informacinė mokyklos sistema Veritus – tai praktinis sprendimas mokykloms. Veritus apima:

  • Elektroninį dienyną
  • Mokytojo programą ir
  • Administracijos programą.

Veritus – tai pirmoji informacinė mokyklos sistema, pritaikoma visų profilių ugdymo ir švietimo įstaigoms.

 

Lyderiaujančios Lietuvoje jėzuitų gimnazijos ir UAB Baifoteka sumanė sukurti produktą, kuris toli pralenktų šiuo metu Lietuvoje naudojamus elektroninius dienynus ir pažymių knygeles. Sujungę savo  patirtį ir pasitelkę naujausius sutapdintos inžinerijos valdymo metodus, partneriai įgyvendino šį sumanymą.

 

Praktiškai išbandytas ir atskleidęs savo privalumus geriausiose Lietuvos mokyklose Veritus sprendimas ženkliai palengvina mokyklos administravimo darbus, padidina mokymo proceso lankstumą ir saugumą. Sistemos nepriklausomumas nuo mokyklos naudojamų kompiuterių išteklių užtikrina Veritus prieinamumą įvairiausioms ugdymo įstaigoms.


Sužinokite apie Veritus daugiau ->>

 

 
Išbandykite

Rašykite mums el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , jeigu norėtumėte išbandyti BFT Veritus sistemą.

 


Bendruomenė

Dalintis